X

تصور کنید چقدر آسان است که به طور پنهان برنامه سمعک خود را تغییر دهید یا میزان بلندی صدا را به کمک تلفن همراه تغییر داده یا سمعک های خود را به هدفون تبدیل کنید تا هر کلمه را بلند و واضح بشنوید.

اپلیکیشن سمعک myControl

کنترل کامل سمعک در دستان شما

اپلیکیشن myControl کنترل کامل سمعک های Signia شما را در دستان شما قرار می دهد. این اپلیکیشن سازگار با سیستم های iOS و اندروید طراحی شده است. این اپلیکیشن قابلیت تنظیمات پیشرفته سمعک را به صورت بی سیم در اختیار شما قرار می دهد بنابراین شما می توانید بر اساس اولویت های فردی سمعک خود را تنظیم کنید.

  

myControl App اطلاعات بیشتر درباره

اپلیکیشن myHearing

با اپلیکیشن myHearingسفر آسوده ی شما به دنیای شنوایی بی دردسر, بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمان کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید, از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سازگار با سیستم عامل های اندروید و iOS. دانلود اپلیکیشن ها رایگان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت myhearing.com مراجعه کنید یا از متخصص شنوایی شناس خود اطلاعاتی درباره ی سمعک Signia لوازم جانبی کارآمد و اپلیکیشن myHearing بخواهید.

   

myHearing App اطلاعات بیشتر درباره

easyTek App.

پنهان ماندن راحتی بیشتر امکانات بیشتر

اپلیکیشن easyTek قابلیت های عملکردی easyTek را افزایش می دهد ضمن اینکه امکان کنترل پنهان سمعک را فراهم می کند. اپلیکیشن easyTek وضعیت باتری سمعک را بر روی صفحه ی نمایش تلفن هوشمند نشان می دهد. جریان صدا را از منابع صوتی به سمعک می رساند و باعث می شود گوشی هوشمند بعنوان ریموت کنترل عمل کند. از آنجاییکه تمام تنظیمات از طریق ریموت کنترل امکانپذیر است تغییرات در تنظیم سمعک به سادگی چک کردن پیام ها در تلفن همراه است.

 

   

easyTek and easyTek App اطلاعات بیشتر درباره
پنهان ماندن راحتی بیشتر امکانات بیشتر

لوازم جانبی سمعک ها

کنترل کامل در دستان شما

شنوایی راحت و بی دردسر, سادگی, راحتی و ناپیدایی را بهمراه دارد. در هر موقعیتی اپلیکیشن touchcontrol کنترل کامل سمعک Pure را در دستان شما می دهد. برنامه شنوایی سمعک Pure را تغییر دهید و میزان بلندی و زیر و بمی صدا را مطابق با خواسته خود تنظیم کنید. آنچه که شما می خواهید تنها یک تلفن هوشمند است.