X

هنگامی که مایل یه تغییر تنظیمات سمعک هستید یا به صورت بی سیم جریان صدا را در سمعک ها می خواهید یا از قابلیت شارژ سمعک استفاده کنید, شما می توانید از لوازم جانبی شیک و کاربردی  سمعک استفاده کنید.

streamline TV

برنامه ریزی شده برای شنیدن صدایی بی نظیر

با streamline TV صدای شنیداری از تلویزیون مستقیما به سمعک های شما منتقل می شود. همچنین شما می توانید میزان بلندی صدا را از طریق برنامه ی myControl تنظیم کنید.

اطلاعات بیشتر

StreamLine Mic

پاسخ به تماس های تلفنی به صورت بی سیم و شنیدن موسیقی با کیفیت صدای استریو

StreamLine Mic تماس تلفنی و موسیقی را به صورت بی سیم و از طریق بلوتوث به تلفن هوشمند شما انتقال می دهد و مانند میکروفن بی سیم عمل می کند.

اطلاعات بیشتر

easyTek

سمعک های بی سیم را تبدیل به هدست هایی با کیفیت صدای استریو می کند. دکمه ی کاربردی هوشمند easyTek امکان روشن/خاموش کردن ,easyTek پاسخ به تماس تلفنی,  تغییر برنامه سمعک را تنها با اشاره ی یک دکمه در اختیار کاربران قرار می دهد.

Learn more

TV Transmitter: اتصال به easyTek

TV Transmitter تلویزیون را بدون بلوتوث به easyTek متصل می کند. بدین ترتیب شما به صورت بی سیم می توانید صدا را مستقیم به سمعک های خود داشته باشید و از تماشای فیلم مورد علاقه ی خود لذت ببرید.

ریموت کنترل ها

هوشمندی بیشتر, راحتی بیشتر

ساندن کودکان به مدرسه صبح زود, دیدار دوستان در طول روز, تماشای تلویزیون در بعد از ظهر -بهتر این نیست اگر صدا را مستقیما به گوش های خود داشته باشید و سمعک خود را به طور پنهان تنظیم و شارژ کنید؟

کنترل پنهان: miniPocket
راه کاری ایده آل برای آنهایی که کنترل راحت و پنهان سمعک را از طریق ریموت کنترلی کوچک خواهانند. قابل اطمینان و راحت برای استفاده. ریموت کنترل miniPocket آنقدر کوچک است که قابل اتصال به جا کلیدی است و امکان کنترل بی سیم سمعک را فراهم می کند.

ریموت کنترل:   easyPocket

 کنترل easyPocket با دکمه های بزرگ و راحت و صفحه نمایش مشخص کمک می کند تا تنظیمات سمعک را راحت تر از قبل انجام دهید.

eCharger

دستگاه eCharger سمعک های شما را در طول شب شارژ و رطوبت زدایی می کند. بنابراین نیازی به نگرانی در خصوص تعویض باتری سمعک نیست.

آداپتور ماشین

شارژر ماشین به شما این امکان را می دهد تا سمعک های خود را در طول مسیر شارژ کنید.

باتری

باتری

عمر طولانی و عملکرد پرقدرت, این باتری ها را برای سبک های مختلف زندگی مناسب می کند.

آزمایش شده- قابل اطمینان –  با سیگنیا شما باتری های بسیار پرقدرتی را همراه دارید. سطح ولتاژ‌ ثابت ,عملکرد مطلوب در محیط های شنیداری مختلف را فراهم می کند.

اطلاعات بیشتر